fbpx

Zrozum
Swoje pieniądze

INWESTYCJE

Potencjał tkwiący w rynkach finansowych to dynamiczny sposób na pomnażanie kapitału. Konstrukcja portfela inwestycyjnego opiera się na ogromniej ilości rozwiązań finansowych. Moim celem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia w efektywnym pomnażaniu kapitału. Pomogę Ci zrozumieć istotę każdego produktu pod kątem potencjalnego zysku oraz towarzyszącego mu ryzyka. 

OSZCZĘDZANIE

Zamiana wolnych środków z budżetu domowego na pomnażane oszczędności wymaga profesjonalnych rozwiązań, którymi dysponuję i które będą umożliwiały inwestowanie nawet niewielkich systematycznych środków. Jedną z najważniejszych cech dobrze dobranego programu oszczędnościowego jest odpowiedni dobór strategii zarządzania ryzykiem w czasie. W zależności od tego jak długi jest horyzont czasowy programu ryzyko inwestycyjne musi być inne. Wraz z upływem czasu charakterystyka programu musi się zmieniać. Im bliżej końca inwestycji tym bardziej potencjalne zyski muszą ustąpić zabezpieczeniu kapitału

KREDYT HIPOTECZNY

Szczegółowo analizując potrzeby Klientów proponuję najbardziej optymalne i dopasowane rozwiązania kredytowe z wiarygodnych instytucji finansowych dostępnych na rynku polskim. Cechuje mnie przede wszystkim szybkość i sprawność w działaniu. Dzięki mnie Klienci nie muszą sprawdzać każdego banku tracąc swój cenny czas.
W mojej ofercie znajduje się 19 wyselekcjonowanych banków oferujących kredyty hipoteczne. Znajomość procesów analitycznych w bankach umożliwia mi skrócenie czasu pozyskania kredytu na zakup, budowę bądź remont nieruchomości.
 

UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenia majątku – W ubezpieczeniach majątkowych nie chodzi o zapłacenie jak najniższej składki. Najważniejsza jest całkowita rekompensata ewentualnej szkody. Twoje ubezpieczenie, dzięki mnie będzie miało optymalnie dobrany zakres ubezpieczenia. Ponadto będzie zawarte u najlepszego ubezpieczyciela, a ewentualna wypłata świadczenia przebiegnie w maksymalnie krótkim czasie.

Ubezpieczenie na życie – W ubezpieczeniu na życie nie chodzi o Ciebie, ale o Twoich bliskich. Najcenniejszą wartością jest nasze zdrowie i życie. Będąc w sile umysłu i ciała jesteśmy dla naszych bliskich spędzając z nimi czas, pracując, bawiąc się. W końcu rodzina dla większości z nas jest najważniejszą wartością! Korzyścią ubezpieczenia na życie jest zapewnienie utrzymania płynności finansowej rodziny w przypadku ewentualnej choroby lub śmierci jednego z jej członków.

Ubezpieczenie NNW Szkolne, Ubezpieczenie od Kleszcza, Ochrona podróży – a także wsparcie prawne. Możesz skorzystać z prostego ubezpieczenia online i skorzystać na początek z 10% zniżki – prościej się nie da i 100% online. 

PLANOWANIE SPADKOWE I SUKCESJA

Ułożyć sprawy spadkowe, by mieć święty spokój, być wolnym od trosk i nie mieć powodów do zmartwień. 

Możesz liczyć na moją i moich współpracowników pomoc w zakresie opracowania planu sukcesji, czy sporządzenia testamentu. Warto ułożyć swoje sprawy spadkowe by nie mieć powodów do zmartwień. Dzięki współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi – temat spadkowy możesz mieć poprowadzony przez jedną osobę od początku do końca.  

NIERUCHOMOŚCI

Zakup nieruchomości to spore wyzwanie finansowe. Łatwo tu o mnóstwo kosztownych błędów. 

Pracując ze mną  pokażę Ci wszystkie plusy i minusy zakupu danej nieruchomości. Podpowiem Ci od czego zacząć, by oszczędzić sobie rozczarowań i nieprzewidzianych wydatków. Jak przygotować się do zakupu żeby nie przeoczyć żadnej formalności. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces zakupu nieruchomości, byś ze spokojną głową wprowadził się do nowego mieszkania. Współpracuje z rzeczoznawcami, dzięki czemu masz pewność, co do rzeczywistej wartości nieruchomości którą chcesz kupić. Prześwietlę dla Ciebie wszystkie koszty, aspekty prawne, plusy, zagrożenia, możliwości – tak byś na koniec wiedział, czy ten zakup to DLA CIEBIE najlepsza okazja. 

mail został wysłany prawidłowo
Polub moją stronę na: